Upozornění:

Je velmi pravděpodobné, že tu bude probíhat čistka článků.
Ano, já u sebe budu mít všechny příběhy uložené a můžete si mi o ně napsat, nicméně pro vaši případnou pohodlnost - pokud si nějaké chcete uložit na památku či ze sentimentu, doporučuji udělat tak do konce března, kdy bych nejpozději chtěla s mazáním začít.
Děkuji za pochopení.
- Sane

každý z jiné doby (4)

6. března 2014 v 21:02 | neko se do toho zas nenápadně míchá a hází jim klacky pod nohy :D |  každý z jiné doby
Já vim,že v tomhle díle toho seva tak nějak zakecám,ale on tam ještě bude...někde...kurva sem o sedm dílů před váma a není tam o něm ani zmínka...co s tim...už to mám a de se kurvit XD
jo a v neděli(jestli to stihnu přepsat..takže nedoufejte minna) vám sem dám první díl sadisty(ano bojte se miláčci :3)
PS.-tywe lidi došli mi prášky na uklidnění,co mám dělat?!ne kecám já už je dávno neberu na uklidnění už mám přece čtení povídek..ale proč si čtu tamtu hrabavou s těma pastelkama a mluvícím banánovníkem a pedofilním oroxichtem..to vlastně neni změna..tak já už radši půjdu..........................miluju tečky-jsou takový...kulatý :3,,Ahoj....um no...upadla ti knížka."podal mu ji s přátelským úsměvem Harry a chlapec před ním si ho zkoumavě prohlížel. ,,Díky."odvětil pak prostě a zase dál pokračoval v cestě. ,,Počkej,no chtěl jsem se zeptat....Jak se jmenuješ?"Potter ho nechtěl nechat odejít,najednou měl pocit,že mu to dluží. ,,Jsem Severus Snape a ty?Předpokládám,že jsi novej když se bavíš se mnou."odsekl ublíženě,to ale nepatřilo Harrymu ale ostatním studentům. ,,Já Harry Potter,co je to za knížku?"snažil se navázat konverzaci,bohužel Snape to asi viděl jinak. ,,Potter?Tak to mizim..."zasmál se nervózně chlapec a šel pryč. ,,Počkej!Já přece nejsem James..."odvětil naoko uraženě Harry. ,,Dračí křídla,tak se to jmenuje."zmírnil trochu Severus. ,,Harry!"otočil se chlapec a za ním běželi Ron s Mionou spolu s Pobertama. ,,Ahoj,Harry..."zašeptal ještě Snape a pak zdrhnul. ,,Proč se s tim pakem bavíš?"zajímal se hned Sirius,Hermionu ale zajímalo něco úplně jinýho. ,,Sakra Harry,nemluv s ním nebo něco pokazíš!"rozkřičela se a když se jí podíval do očí viděl smutek.Nechtěl,aby se na něj Ron s Hermionou zlobili,ale vždyť šlo přece jen o vrácení knížky. ,,Jo,zkazíš si tim reputaci."přikývl James,kterej Hermioninu výčitku pochopil trochu jinak.Hermiona se na chlapce podívala dost nehezky a pak se otočila zpět na Harryho kterému věnovala ještě naštvanější pohled. ,,Na moment,Harry!"kývla na něj a nepřipouštěla si žádnou z možných záporných odpovědí.
,,Uvědomuješ si co děláš?!"rokřičela se okamžitě jakmile zmizeli z dohledu Pobertů. ,,Hele,šlo přece jenom o knížku.Ty taky mluvíš s Lili a ty zase s Jamesem.Tak proč bych nemohl taky!"ohradil se chlapec,nejdřív ukázal na Mionu a pak zase na Rona.Vzpoměl si totiž jak si s jeho otcem celý včerejší večer povídali o Famfrpálu. ,,Protože já ani Ron nemůžeme nijak ovlivnit jejich budoucnost,nemusíme se bát,že omylem neprozradíme,že jsme z budoucnosti."povzdychla si dívka a měla hned na všechno odpověď. ,,Když seš tak úžasná,tak nás dostaň domů!"rozkřikl se chlapec naštvaně,měl už toho vážně dost jak bylo všechno nespravedlivé. ,,Kam to zase jdeš Harry?"v jejím hlase teď byla starostlivost,určitě zase litovala jak se zachovala a bude se chtít omluvit,ale na to náš hrdina neměl náladu. ,,Za Brumbálem.Jestli už přišel na to,jak nás odsud dostat!"odsekl přes rameno,když od nich odcházel a při těchto slovech míjel Poberty. ,,Harry!"to byl zase Ron,rozběhl se za ním a chytil ho za zápěstí. ,,Co zas?!Další kázání?"i na něj byl Potter naštvaný,ve skutečnosti tak ale jen zakrýval to,že je vlastně naštvaný sám na sebe. ,,Promiň..."řekl jen jeho kamarád a pak už ho nechal ať si jde kam chce,ještě po očku viděl Jamesův nechápavý pohled a to už zabočil ke schodům do ředitelovi pracovny.
,,Děje se něco,Harry?"zeptal se muž sotva chlapec vešel do dveří. ,,Já vlastně nevím..."povzdychl si Harry.Původně se chtěl jen zeptat jestli už se mají jak dostat domů,najednou ale chtěl jen něčí radu. ,,Jde se zamilovat do někoho,do koho se zamilovat nesmíte?"zeptal se smutně a až pak mu došlo co vlastně řekl,Brumbál byl ale chápavý člověk a tak místo otázky: ,,Zamiloval jsi se do Lili?" zněj vyšlo jen ,,Vždycky se můžeš zamilovat,když si ale zakázanou lásku získáš,můžeš tím ublížit ostatním a mnohdy i sám sobě..."pousmál se mile stařík jakoby nic. ,,Bonbon?"podal mu krabičku s bílými kulatými bonbónky a Harry s vděčností přijal a jeden si dal do pusy. ,,Potřebuješ ještě něco?"otočil se k němu Brumbál zaujatě,chlapec ale jen zavrtěl hlavou a s prostým nashle opustil místnost.To zrovna viděl Rona s Mionou a nějakýho blonďáka jak stojej před zdejším učitelem obrany proti černé magii.
O pět minut dřív:
,,Harry je totálně mimo,asi jsem mu to neměla tak vyčítat..."kňourala Hermiona sedící na schodech vedle Rona,ten jen znuděně poslouchal její stížnosti. ,,Dej už s tím pokoj,Harry je chlap,jeho ženská na kolena nedostane.....to asi jenom James..."zašklebil se chlapec,když si uvědomil co vlastně řekl. ,,Hej vy dva,prej jste nováčci v Nebelvíru."konstatoval právě přicházející blonďák,dlouhé světlé vlasy mu spadaly na ramena. ,,Ten to teda vyhrál,mudlovská šmejdka a nějakej blbeček co ani neví,co to je hůlka..."zasmál se pohrdavě,měl chladný krutý smích a asi si myslel,že je to zábavné.Prohlížel si naši dvojici zhnuseně jako nějaký dobytek na trhu a samozřejmě tím naštval Rona.Ten se napřáhl,aby mu jednu vrazil a Hermiona si instinktivně vytáhla hůlku,bohužel ale v nesprávnou dobu. ,,Co si to dovolujete!"ozvalo se chodbou rozlehle a před trojicí stál vysoký muž s hnědými vlasy a zelenýma očima jako mají kočky.Jak už stačili zjistit byl to profesor obrany proti černé magii,hodně nadržující právě tady Zmijozelu,ze kterého byl i ten blonďák. ,,Pane Malofoy,jste v pořádku?"otočil se k zmíněnému muž s přehnanou starostlivostí. ,,Naštěstí ano,ale co by se stalo,kdyby jste mě před těma hulvátama nezachránil,pane...."hrál vyděšeného Dracův táta,jakmile ale byl učitel k němu zády posmíval se nebelvýrským studentům. ,,Urážel nás!"bránil se hned Ron a vdálce uviděl přicházejícího Harryho. ,,Jak by Lucius mohl...Vy dva dostanete školní trest,dnes hned po vyučování budete čekat před ředitelnou!"rozhodl ten chlap a spolu s Malfoyem odešli. ,,A už jsme zase v průšvihu...."zakňourala Miona a ignorovala nechápavý výraz hnědovlasého kamaráda.Harry se raději na nic neptal,přemýšlel ale nad tím,jak stráví odpoledne bez svých přátel.Upřímně ho to dost děsilo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Koho máte nejradši z Pobertovský doby?

Jamese
Siriuse
Remuse
Petera

Komentáře

1 sifikilian sifikilian | 7. března 2014 v 16:26 | Reagovat

:D LoooooL
Tak z toho fakt nemůžu :p
Ron je fakt borec :3 úúúúžasnýýýýý :)

2 Haga Haga | 7. března 2014 v 23:38 | Reagovat

Kjutýýý :)) :DDD like a boss:DDD nie nehrabe mi :D je too hustý a už se těšim na sadistu :-D

3 Miu Miu | Web | 21. srpna 2015 v 13:55 | Reagovat

Yuuuuuy, som si istá, že voľný čas strávi Harry s Jamesom... :D :3333333

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama